ZpětVycentrovat mapu

Ostatní stavební technici

Nabídka práce na volnou pozici pro Green Air Tech s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Milevsko
  • Přidáno: 9. 6. 2024

Ostatní stavební technici:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
· Údržba a opravy zařízení pro větrání, vytápění, chlazení a klimatizaci (TZB)
· Drobné instalace zařízení
· Vystupování a jednání v zastoupení firmy, jednání v souladu se zájmy firmy
Požadujeme:
· Výhodou výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru elektro nebo chlazení
· Manuální zručnost
· ŘP skupiny B a ochotu cestovat
. Výhodou platný průkaz pro tvrdé pájení
· Výhodou způsobilost k výkonu činnosti v elektrotechnice dle NV č.194/2022 Sb.
· Schopnost komunikace a jednání s lidmi
· Praxe vítána, není podmínkou
· Absolventy zaškolíme
Nabízíme:
· Zázemí stabilní společnosti
· Přátelský a férový kolektiv
. Osobní růst prostřednictvím rozšiřování znalostí, certifikací a osvědčení
· Zajímavé platové ohodnocení a firemní benefity
· Možnost osobnostního i kariérního růstu
· K dispozici služební vůz, mobilní telefon
Místo výkonu zaměstnání:
· Celá ČR dle místa výkonu práce
· Výkon práce z poboček: Praha, Milevsko, případně dle dohody
Nástup:
· Ihned nebo dle dohody
Výhody: 5 týdnů dovolené, služební telefon, školení
Prac. doba 7-15,30 hod.

První kontakt telefonicky č. 736 532 284 každé pondělí od 8 do 10 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon736 532 284