ZpětVycentrovat mapu

Montéři kovových konstrukcí

Nabídka práce na volnou pozici pro Elektrizace železnic Praha a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Semanínská 2082, Česká Třebová, 56002
  • Přidáno: 12. 8. 2024

Montéři kovových konstrukcí:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME:
- vyučení v technickém oboru
- 1 rok praxe.
NÁPLŇ PRÁCE:
Práce na počítači s kancelářským softwarem. Tvorba dokumentů - protokolů pro předvýrobu elektro a elektro zkušebnu. Práce na plotru. Skládání výkresů, dokumentace. Lepení popisů v rozvaděči a slepých schémat. Vypomáhání při vychystávání materiálu pro montáž rozvaděčů. Jednoduché pomocné mechanické práce spojené s výrobou rozvaděčů - popisy, chystání drobného materiálu pro výrobu. Práce s informačním systémem.
NABÍZÍME:
- 200 hodin dovolené
- příspěvky na penzijní a životní pojištění
- stravenkový paušál
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 28 000 – 31 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon296 500 942