Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro ECoGas Technology, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za Tratí 752, Klatovy, 33901
  • Přidáno: 30. 5. 2024

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME: práce se SW - CAD 2D, MS Office, šikovnost, ochota pracovat v týmu
VÝHODOU: ŘP skupiny B, znalost AJ
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování dispozičních výkresů potrubí v SW CAD 2D, příprava zakázky - specifikace dílů a matetiálu, rozpočty a ocenění dodávek v rámci nabídek
NABÍZÍME: práci v moderní firmě s traddicí více než 10 let na trhu, motivující platové ohodnocení, klouzavá pracovní doba, kariérní postup
ČÍM SE ZABÝVÁME: oblastmi alternativních zdrojů energií a technologií pro životní prostředí (převážně bioplynové stanice, čistírny odpadních vod), projekty, dodávky, montáže technologií po celé ČR, vývoj a výroba vlastních technologických zařízení
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 38 000 – 55 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon376 382 294, 604 191 474