ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici technologové, normovači

Nabídka práce na volnou pozici pro PAMET, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Suchdol nad Odrou
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Strojírenští technici technologové, normovači:

UpresnujiciInformace(z: 22.3.2024, a:18.9.2024
Požadujeme:
min.  středoškolské  vztělání  technického  směru   (strojní) ,  ukončené  maturitní  zkouškou
znalost práce  na  PC  -  Word a  Excel
orientace  v technické  dokumentaci -  strojírenském výkresu, základní  znalost  kótování
základní  orientace  v kovových  materiálech
znalost  Aj  na  úrovni  B1
praxe  v oboru výhodou

Náplň  práce :
Tvorba technologické  dokumentace, předpis balení, IMDS.

Nabízíme:
nástupní provozní   praxi  min. 1 měsíc
zaučení  na  v programech  Helios, Palstat
zaučení na  pozici

stravenkový paušál, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, 2x ročně mimořádné prémie, dotované nápoje, zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv,jazykové kurzy Aj, 25 dnů dovolené

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 670 085