ZpětVycentrovat mapu

Hledáme zkušeného automechanika - Olomouc

Nabídka práce na volnou pozici pro Quick Stop Car s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Pražská, Olomouc, 779 00
  • Přidáno: 11. 9. 2024

Popis pozice:
Staňte se součástí renomované sítě autoservisů Quick Stop Car, kde klademe důraz na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Hledáme zkušeného automechanika, který se připojí k našemu týmu a přispěje k naší dlouhodobé vizi poskytování špičkového servisu našim zákazníkům.

Požadujeme:
Praxi v oboru automechanik
Schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se
Flexibilitu a ochotu přizpůsobit se různým pracovním situacím
Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Přátelský a podporující kolektiv
Moderní pracovní prostředí s kvalitním technickým vybavením
Možnost budoucího růstu a získání vlastní franšízy Quick Stop Car.

Lokalita:
Pozice je dostupná na pobočce Olomouc - Globus.
Jak se přihlásit: Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: info@quickstopcar.cz.

Připojte se k týmu QSC a pomozte nám udržovat vozy našich zákazníků v perfektním stavu !
Quick stop car Autoservisy – Vaše cesta k profesionálnímu servisu a podnikatelské příležitosti !

* povinná položka