Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro DIMATEX CS, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Stará 24, Stráž nad Nisou (Svárov), 46001
  • Přidáno: 31. 5. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čistících hadrů.
Náplň práce: řízení dodávky a sběr textilu ze sběrných nádob (kontejnerů) na textil, rozvoz čisticích hadrů, zadávání výtěžnosti kontejnerů přes chytrý telefon, vykládání textilu v sídle firmy.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, ŘP sk. B, VZV.
Pracovní doba od 5:40 do 14:00.
Pracovní poměr sjednán na 1 rok, poté následně na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 27.000Kč hrubého + osobní ohodnocení do výše 6.000Kč hrubého. Benefity - stravenky, dovolená navíc.
Hlásit se emailem.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 434 509