ZpětVycentrovat mapu

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro AGRIS Jedovnice s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Legionářská 597, Jedovnice, 67906
  • Přidáno: 23. 6. 2024

Řidiči a obsluha zemědělských strojů:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno OZP.
Náplň práce: obsluha krmného vozu a práce se zemědělskou technikou, příprava krmných dávek, krmení skotu.
Požadujeme platný řidičský průkaz sk. T, kladný vztah ke zvířatům, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
Manuální zručnost; pečlivost; flexibilita; samostatnost, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: prémie, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příspěvek na důchodové připojištění, prémie, příspěvek na stravování aj.
První kontakt mailem na adrese: agrisjedovnice@cbox.cz nebo telefonicky v čase 07:00-13:30 h na č. 516442118 - p. Jan Gryc.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné