Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Nabídka práce na volnou pozici pro PARK Milín a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Milín 354, Milín, 26231
  • Přidáno: 16. 6. 2024

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků:

UpresnujiciInformace(Pozice: obsluha čerpací stanice
Kontakt: Schořovská Dana, e-mail: cs@parkmilin.cz
První kontakt e-mailem.
požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, praxe v oboru vítána, v případě zájmu cizinců požadujeme znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
náplň práce: obsluha zákazníků, příjem a doplňování zboží, úklid
směnný provoz (krátký/dlouhý týden - pouze denní)
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
Nástup 13.6.2024. Mzda: 27 000,- až 32 000,- Kč
Místo výkonu práce: PARK Milín a.s., Milín č.p. 354, Milín

Kam poslat: Schořovská Dana, e-mail: cs@parkmilin.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon326 531 631