ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ant. Barcala 1791/40, České Budějovice (České Vrbné), 37005
  • Přidáno: 24. 7. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Chcete smysluplnou práci? Přidejte se k nám v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích jako asistentka! Stačí mít SŠ vzdělání, znát MS Office a chuť být k ruce našemu vedení a podílet se tak na chodu celé organizace. Nabízíme šanci se dál vzdělávat a spoustu benefitů. Spojte naše salesiánské hodnoty s Vaší osobností a vytvořte práci s velkou přidanou hodnotou. Pošlete nám životopis a motivační dopis do 25. 8. 2024 na prace@sasmcb.cz nebo na adresu Emy Destinové 1, 370 05 České Budějovice. Těšíme se na Vás!
Nabízíme: Práci v přátelském prostředí;  Seberealizaci; Zaměstnanecké výhody; Osobní rozvoj a týmovou podporu; Pracovní poměr na 0,5 úvazku
Vaším úkolem bude: Tvorba reportů, statistik, prezentací; Správa dokumentů organizace;  Příprava podkladů pro jednání a porady a zpracovávání zápisů z nich;  Administrace personální agendy;  Vyřizování pošty a komunikace s našimi partnery;  Zajišťování chodu kanceláře;  Organizace týmových setkání; Vedení pokladny
Hodí se: Zkušenosti na podobné pozici V případě, že Váš motivační dopis a životopis odpovídá člověku, kterého hledáme, pozveme Vás na výběrové řízení na přelomu srpna a září. Nevíte si rady, co dát do motivačního dopisu? Napište, proč se na tuto pozici hodíte právě Vy nebo co Vás motivuje pracovat v Salesiánském středisku mládeže ČB? Neváhejte, k Vaší vysněné pozici zbývá už jen krůček!
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, telefon, notebook
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem na prace@sasmcb.cz - Výběrové řízení 25.8.2024.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou