ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Nabídka práce na volnou pozici pro OKO 69, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nádražní 310, Milín, 26231
  • Přidáno: 22. 8. 2024

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur:

UpresnujiciInformace(pozice: strážní-vrátní
OZP

Nástup: ihned na dobu určitou 3 roky
Mzda: 123,90 Kč/hod
Kontakt: Ing. Jiří Vašátko, tel. 477 070 025 ( po-pá 8-14 hod), email: prace@oko69.cz
Místo výkonu: Milín 26231, Nádražní 310

Popis:
Náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz 6-18, 18-6 hodin

Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro OZP a OZZ

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- pravidelná školení ???
- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční ??????

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 124 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon477070025