ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Firma FAULHAMMER s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Valcha 187, Vysoké Mýto, 56601
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Co vás čeká
o obsluha moderní technologie na výrobu mouky v nově zrekonstruovaném mlýně
o spolupráce na preventivní údržbě výrobního zařízení a na zajištění jeho provozuschopnosti
o drobná manipulace pomocí paletového vozíku a VZV
o občasné pomocné práce související s údržbou budovy a venkovních prostor, dle instrukcí vedoucího

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
o manuální zručnost
o samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
o řidičské oprávnění sk. B

Co vám můžeme nabídnout
o plat dle zkušeností až 32000 Kč
o zaškolení na novou technologii
o příjemné a čisté prostředí menšího kolektivu rodinné firmy
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o 5 týdnů dovolené
o stravenkový paušál
o firemní mobil

Nástup možný ihned nebo dohodou
Kontakt: e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka