Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800,- Kč/měs. - možnost ubytování

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Olomouc), 702 00
  • Přidáno: 20. 6. 2024

Operátor výroby ve výrobě produktů pro logistiku a průmysl.
Pozice vhodná pro manuálně zručné s technickým myšlením.

Náplň práce:

- obsluha strojů a výrobních zařízení
- kontrola množství a kvality vyrobených výrobků

Požadujeme:

- manuální zručnost, samostatnost
- technické myšlení
- praxe výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

- Měsíční hrubá mzda až 34.800,- Kč vč. osobního ohodnocení a prémií
- Možnost zajištění ubytování v místě práce
- Příplatek za odpolední směnu
- Nadstandartní za noční směnu
- Příspěvek na stravování
- 25 dní dovolené
- Práce v čistém prostředí
- Hlídané parkování v areálu firmy včetně kolárny
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Kariérní růst
- Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: okr. Olomouc

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810, pište na e-mail bohumila.ryckova@personalfabric.cz, tel. 606 780 380

* povinná položka