ZpětVycentrovat mapu

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad práce České republiky.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bořkovská 572, Semily, 51301
  • Přidáno: 29. 9. 2024

Ostatní úředníci jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Hlavní náplň činnosti:
- zajišťování majetkové správy
- zajišťování a vedení dokumentace k revizím kontaktního pracoviště
- provádění fyzických inventur hmotného majetku
- návrh a zajišťování opravy a údržby hmotného majetku
- zajišťování údržby vozového parku, evidence závad a pravidelných a běžných
prohlídek vozidel, řízení vozidel
- vedení, zajišťování a kontrola dodržování bezpečnostních předpisů z oblasti
bezpečnosti práce a požární ochrany na všech pracovištích kontaktního pracoviště
- zajišťování odborných prací na úseku požární ochrany při přípravě na mimořádné
události a krizové situace
- zabezpečování ochrany utajovaných a zvláštních skutečností
- zajišťování obsluhy kotlů v nízkotlakých kotelnách s automatickými regulačními prvky
- provádění technické údržby a oprav technického zařízení budov kontaktního
pracoviště na pracovišti Semily, Jilemnice a Turnov
- provádění zimní údržby chodníků a příjezdové cesty ke garážím kontaktního
pracoviště, údržba zeleně, sekání trávy na pozemku kontaktního pracoviště
- jedná se o kombinaci manuální fyzické práce a s ní související administrativy (práce
na PC + interní elektronický systém)

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené min. vzdělání vyšší odborné (DiS.), případně, z důvodu předchozích
opakovaně neúspěšných VŘ, kdy se nikdo s požadovaným vzděláním
nepřihlásil, nebo nebyl vybrán, je možné se přihlásit na toto místo i se
středoškolským vzděláním ukončeným maturitní zkouškou.
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
- manuální zručnost i práce na PC
- komunikační dovednosti, schopnost týmové práce
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa
- odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
- svéprávnost a občanská bezúhonnost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- místo výkonu Kontaktní pracoviště Semily
- předpokládaný nástup 15. října 2024
- pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvek na stravování
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 3. října 2024 na e-mailovou adresu
ivana.wlasakova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 23 390 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon950 160 461