Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro Anglicky-travnik s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Valcířská 522, Frýdek-Místek, 73801
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(z:23/7/2024 (HPP, DPP, DPČ)
NÁPLŇ PRÁCE:
- opravárenské práce na malotraktorech a zahradní technice
- údržba travnatých ploch (zejména fotbalová hřiště) za pomocí strojového vybavení (mechanizace za malotraktor)
- není nutné mít ŘP na traktor (stačí B, ideálně B+E)
- ostatní drobné údržbářské práce na firemních objektech a pozemcích.
POŽADUJEME:
- zodpovědnost, loajalitu, flexibilitu, uvažování "selským" rozumem
- základní znalost obsluhy počítače (prohlížení elektronických katalogů, hledání na internetu, obsluha skladového software apod.)
- zručnost a nápaditost při opravách strojů, kutilský přístup
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B
- aktivní přístup a nikoli jen slepé plnění úkolů - rychlost učit se novým požadavkům
- časovou flexibilitu v sezónních špičkách
- slušné chování a komunikaci s lidmi a zákazníky
- smysl pro pořádek a chuť do práce
- schopnost zvládat stresové situace.
VÝHODOU:
- řidičský průkaz sk. B+E nebo C.
NABÍZÍME:
- pracovní poměr v plném či zkráceném úvazku
- klidné pracovní prostředí na předměstí Frýdku-Místku v centru Lískovce
- zajímavou a především různorodou práci
- jednosměnný provoz (pracovní doba pondělí až pátek 7:00-15:00 hod.) s občasnou nutnou flexibilitou v sezónních špičkách
- zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem.
- zaškolení
- 5 týdnů dovolené (po 3 letech).
KDO JSME:
Anglicky-travnik.cz je firma s již více než desetiletou působností na trhu a dynamickým rozvojem v posledních letech. Zaměřujeme se jak na koncového zákazníka, na kterého cílíme kvalitním a prémiovým sortimentem (vřetenové a robotické sekačky, BIO hnojiva a další produkty), tak i na specializovaného zákazníka z oblasti fotbalových a sportovních klubů s travnatým či umělým povrchem.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Neztrácejme vzájemně čas prosím, pište jen vážní zájemci, kteří hledají dlouhodobou práci a mají chuť pracovat a respektovat se navzájem . Hledáme aktivní lidi do týmu s tahem na bránu a nikoli jen obyčejné zaměstnance plnící slepě úkoly!
Kontakt emailem, telefonicky.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)