Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Nabídka práce na volnou pozici pro Hořické strojírny spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chvalina 34, Hořice (Chvalina), 50801
  • Přidáno: 15. 8. 2024

Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
- Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
Náplň práce:
- Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
- Pravidelná údržba zařízení - proškolíme
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou

Benefity:
Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon493655645, 608365371 (7,00 - 15,00 hodin)