ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro SP WERKO s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Kotojedská 2588/91, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 30. 5. 2024

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Vývoj a rozvoj firemního produktového portfolia komponentů pro přepravu sypkých směsí, Tvorba CAD, 3D modelů včetně výrobní dokumentace výrobků, Podpora při výrobě a zaštítění prototypové výroby, Zpracování kalkulací výrobních nákladů
- Požadavky: SŠ nebo VŠ technického zaměření, nebo zkušenost z technické/strojírenské oblasti - konstruktér, projektant, znalost 3D modelování a to v programu Solidworks či Inventor, znalost tvorby výrobní dokumentace, znalost AJ nebo NJ
- Zaměstnanecké benefity: Investice do vzdělání a rozvoje - certifikace, kurzy apod., Příspěvek na závodní stravování - stravenkový paušál, 20 dní dovolené + 5 dní placeného volna, velká možnost seberealizace
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (pan Ing. Šimek, 739 385 555) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: simek@spwerko.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 40 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739 385 555
Webhttp://www.spwerko.cz