ZpětVycentrovat mapu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Pekařství Chyšky s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chyšky 29, Chyšky, 39853
  • Přidáno: 8. 8. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři:

UpresnujiciInformace(Možnost na DPP
Vhodné pro absolventy

Náplň práce:
Ranní rozvoz pečiva, vhodné jako přivýdělek.
Požadavky:
Řidičské oprávnění sk.B, zodpovědnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav.
Pracovní doba PO-PÁ od od 3:00 - do cca 7:00h, SO střídavě po 14 dnech

Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravné, sleva na pečivo.
První kontakt: Janda Petr, tel.: 724 582 424 (Všední dny od 9:00 - 13:00), e-mail: janda@pekarstvichysky.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 15 000 – 18 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 582 424