ZpětVycentrovat mapu

Operátor výroby – Steinberg, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Steinberg), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 22. 5. 2024

Nedaleko hranic s Českem, v obci Steinberg jen asi 40 minut jízdy autem od Kraslic, se nachází kovovýrobní společnost vyrábějící svařované nerezové trubky. Tyto trubky pak dodává zákazníkům po celé Evropě. Společnost si zakládá na rychlosti dodání i na schopnosti individuálně vyhovět požadavkům zákazníků, nikoli ale na úkor kvality, která zdejší trubky definuje. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
Nastavení a obsluha stroje v rámci výrobní linky
Kontrola kvality hotových výrobků

Požadujeme:
Výhodou jsou předchozí zkušenosti s obsluhou výrobního stroje
Fyzická zdatnost
Technické porozumění
Němčina nejméně na úrovni A2
Nutné vlastní auto na dojíždění do práce
Nabízíme:
Můžete si zvolit, jaké směny chcete pracovat – buď jen ranní nebo ranní a odolední, podle toho, co budete chtít
Mzdu od 13,50 € + 0,20 € / hod. příplatek + Fahrgeld 5 € denně
Vše na německou pracovní smlouvu, s německým sociálním, zdravotním a důchodovým pojištěním
Prémie 2x ročně
Tato nabídka práce operátor výroby je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!
Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Více informací
 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Steinberg, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Vyberte úroveň němčiny  A2
 Směny  1 směna

* povinná položka