ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají

Nabídka práce na volnou pozici pro Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chrlice
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
* min. střední vzdělání s výučním listem
o řidičský průkaz sk. B a T
o svářečský průkaz výhodou

Náplň práce:
o řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů,
o řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici
o zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání,příspěvek na stravování,  možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání     )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 800 – 27 260 Kč/měsíc

* povinná položka