ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOLA České Libchavy s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: České Libchavy 172, České Libchavy (Paseky), 56114
  • Přidáno: 5. 5. 2023

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů):

UpresnujiciInformace(Nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení v případě dobrých prac. výsledků
Náplň práce:
- řídit nákladní vozidla nad 3,5 t
- dodržovat platné vyhlášky a předpisy vztahující se k práci řidiče
- provádět údržbu svěřené techniky
- vést záznamy o provozu vozidla
Požadavky: splnění podmínek pro výkon uvedené profese
Stravné dle zákoníku práce
Pružná pracovní doba
Kontakt: P. Vorlíček, e-mailem - pavel.vorlicek@mariuspedersen.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 31 500 Kč/měsíc

* povinná položka