ZpětVycentrovat mapu

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Nabídka práce na volnou pozici pro VOJMAR s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Sukolom
  • Přidáno: 11. 7. 2024

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků:

UpresnujiciInformace(Nástup ihned.
Náplň práce:
- příprava ploch pro aplikaci nátěrových ploch - ruční a mechanizované čištění, odmaštění, tmelení, podetření, maskování, ruční a strojní broušení tmelových vrstev
- příprava vícesložkových nátěrových hmot, míchání a ředění barev, stříkání vysokotlakem
- vícevrstvé nátěry malých a středních dílů
- provádění nátěrů velkorozměrových nebo členitých výrobků a konstrukcí
- natírání nebo nástřik nápisů a znaků dle šablony

Požadavky:
- SOU (strojírenství výhodou)
- praxe v oboru či na obdobné pozici výhodou
- znalost používání dvousložkových barev
- znalost stříkání vysokotlakem výhodou
- znalost práce se speciálními měřidly (tloušťkoměry, drsnoměry, závitové kalibry), měření na mikrony

Nabízíme:
- smlouvu na HPP,
- velmi zajímavé mzdové ohodnocení,
- možnost záloh,
- ubytování v naší režii,
- 25 dnů dovolené,
- náborový příspěvek,
- benefity.

První kontakt je možný POUZE telefonicky (pondělí - pátek) nebo e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 28 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon733535263