ZpětVycentrovat mapu

Všeobecné sestry se specializací

Nabídka práce na volnou pozici pro Centrum Kociánka.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kociánka 93/2, Brno (Soběšice), 61200
  • Přidáno: 30. 8. 2024

Všeobecné sestry se specializací:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle zákona č. 24/2004 Sb., kvalifikace nejméně S2
- očkování proti hepatitidě typu B
- znalost práce na PC
- pozitivní vztah k práci s handicapovanými osobami
- praxe vítána

Popis pracovní pozice:
- zajištění ošetřovatelské péče bez odborného dohledu a bez indikace v souladu s diagnózou stanovenou lékařem v rozsahu své odborné způsobilosti
- na základě indikace lékaře se podílí na poskytování preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče
- příprava uživatelů k diagnostickým a léčebným postupům na základě indikace lékaře (provádí je nebo při nich asistuje)
- práce v nepřetržitém provozu, pouze dvanáctihodinové směny
- práce je možná na plný i na zkrácený úvazek, po dohodě

- zázemí stabilní organizace
- nástup ihned nebo co nejdříve
- příspěvky z FKSP
- podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 28 340 – 41 780 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon515 504 217