ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Nabídka práce na volnou pozici pro SANKO GOSEI Czech, s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Ovčáry 307, Ovčáry, 28002
  • Přidáno: 23. 8. 2024

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
e-mail: nabor@sankogosei.cz

Náplň práce:
Komplexní obsluha vstřikolisů a jejich seřizování. Výměna forem, včetně jejich základního čištění a údržby. Obsluha podpůrných zařízení. Nakládání s plastovým granulátem. Řešení problémů spojených se vstřikováním.

Požadavky:
Zkušenost s prací na obdobné pozici výhodou, nikoliv nutností (nabízíme komplexní zaučení).
Zaměstnanecké výhody:
Práce v novém, moderně zařízeném provozu. Možnost karierního růstu. Stravenkový paušál. 25 dní dovolené.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 35 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 651 200