ZpětVycentrovat mapu

Správci objektů

Nabídka práce na volnou pozici pro Mateřská škola Radost, Bystřice pod Hostýnem, Schwaigrovo nám. 1365, okres Kroměříž, příspěvková organizace.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Schwaigrovo nám. 1365, Bystřice pod Hostýnem, 76861
  • Přidáno: 21. 9. 2024

Správci objektů:

UpresnujiciInformace(Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: zajišťování a organizace údržby
- Požadujeme: zdravotní způsobilost, právní bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům, spolehlivost, organizační schopnosti, zodpovědnost, týmového ducha, flexibilitu a odolnost vůči stresu
- Nabízíme: úvazek 0,5 (20 hodin týdně), pracovní doba: 7.00 – 11. 00 hod. (7.00 – 8.00 rozvoz přesnídávek pro ostatní MŠ / 8.00 – 10.00 školnické a provozní práce pro MŠ Radost / 10.00 – 11.00 rozvoz obědů a svačinek pro ostatní MŠ), pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, platové zařazení 5/12 dle §6 nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- Benefity: závodní stravování, příspěvek FKSP, sick days

- Uchazeči se mohou obracet na ředitelku MŠ Radost Mgr. Bc. Andreu Čechovskou, na tel.: 730 189 126 nebo email: reditelka@msradostbph.cz. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 11 755 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon730 189 126