ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro MONTANO - KVĚTINY s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Semice 329, Semice, 28917
  • Přidáno: 24. 7. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- péče o stávající klienty (portfolio aktivních zákazníků),
- zajišťuje chod svěřeného obchodního úseku včetně služeb s tímto spjatých vůči zákazníkům, - - zodpovídá za zákaznický servis, komunikace se zákazníky a zajištění zpětné vazby- - vyhodnocuje poptávky odběratelů a jejich spokojenost),
- podílí se na přípravě podkladů pro obchodní jednání,
- uzavírání obchodních dohod / smluv,
- stanovuje nabídky zboží,
- poskytování informační zpětné vazby výrobě (pěstební a expediční části),
- vedení evidence a obchodní dokumentace,
- poskytování informací o charakteristikách zboží zákazníkům,
- podílí se na sestavování kalkulace ceny výrobků (znalost principů tvorby cen).

Perspektivní a zajímavá práce v nadnárodně působící společnosti.

Požadavky
- zkušenost s obchodní činností,
- znalost sortimentu květin výhodou
- ŘP sk. B výhodou
- PC - běžná uživatelská zdatnost,
- základní znalost AJ.

Mzdové ohodnocení dohodou (dle znalostí a praxe).

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka