ZpětVycentrovat mapu

Pokladníci v organizacích

Nabídka práce na volnou pozici pro FALANX PATRON spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hradecká 415, Jičín, 50601
  • Přidáno: 17. 8. 2024

Pokladníci v organizacích:

UpresnujiciInformace(POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE na zkrácený PP - bez nočního provozu

Náplň práce:
obsluha pokladního systému, práce s platebními kartami, finanční hotovostí, žádný doplňkový prodej atd...

Požadujeme:
základní znalost práce na PC;
pečlivost;
zodpovědnost;
samostatnost;
bezúhonnost;

Nabízíme:
zkrácený pracovní poměr;
možnost i brigádně;
mzda od 127,- Kč/h + odměny + příplatky;
pracovní poměr na dobu neurčitou;
dlouhodobou spolupráci;
zázemí stabilní společnosti;

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky;
kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Faltejsek; tel.: 774 542 805;
e-mail: falanx.patron@seznam.cz

Pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 127 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon774 542 805