ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Job - spolek pro inovace.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hradec Králové
  • Přidáno: 21. 8. 2024

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Komunikace zakázek
- Zajištění naplněnosti kurzů
- Koordinace a organizace vzdělávacích programů
- Spolupráce v rámci interního týmu
- Příprava/tisk/kompletace materiálů a pomůcek pro kurzy a semináře
- Administrativní zpracování zakázek

Požadujeme:
- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, spolupráci a týmovost
- Komunikační a organizační dovednosti
- Časová flexibilita
- Základní uživatelská znalost prostředí MS Office a ochota se učit dalším IT prostředím
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Minimální středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- Práce v kanceláři na adrese sídla, v místech konání kurzů (později možnost částečné práce z domu)

Nabízíme:
- Práce v neziskové organizaci, která se zabývá vzděláváním ve školství
- Tvůrčí práce umožňující osobní rozvoj
- Práci v přátelském prostředí, které si zakládá na otevřené komunikaci
- Adaptační období - zaučení a podpora při získávání zkušeností
- Pracovní smlouva na dobu určitou s výhledem spolupráce pro příští období

Termín nástupu: záři 2024 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Přihlášky do výběrového řízení spolu s životopisem a motivačním dopisem zasílejte mailem na adresu p.koldinska@jobvzdelavani.cz do 15. 9. 2024.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka