ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro MAKOVEC,a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kojetín
  • Přidáno: 5. 6. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Nástup možný IHNED.  Pracovní doba: PO- SO 5:00 - 12:30hod. a 12:30 - 20:30hod., (v neděli zavřeno). Zaučení (s hrazeným cestovným) na prodejnách v Kroměříži, Přerově nebo Vyškově.

Náplň práce:
příprava a prodej masa, uzenin a lahůdek, doplňování a úklid.

Požadujeme:
zkušenosti s pultovým prodejem masa nebo čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky), vítána zkušenost s přípravou a prodejem výrobků z teplého pultu, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: stancik.v@makovec.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,30hod.) na čísle 777 713 739 - pan Vladimír Stančík

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 26 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777713739