Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Nabídka práce na volnou pozici pro Diecézní charita Brno.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: L. Pokorného 58/15, Třebíč, 67401
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče:

UpresnujiciInformace(Posláním služeb pro seniory, děti a dospělé se zdravotním postižením a dlouhodobě nemocné je pomáhat lidem v jejich domácím prostředí s činnostmi, které jsou pro ně obtížné z důvodu snížené soběstačnosti.

Požadavky na uchazeče:
" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou
" znalost oblasti péče o seniory a osoby se zdravotním postižením
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (pracovníci jezdí do domácností ke klientům služebním autem)
" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace a podílení se na jejím rozvoji
" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže, schopnost řešit složité situace a odolnost vůči častým změnám (vyplývá z terénní služby)
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie, příjemné vystupování
" základní znalost práce na PC (email, MS Word, MS Excel)

Náplň práce:
" Výkon práce v domácnostech: péče o seniory, osoby se zdrav. postižením, nemocné. Jedná se o pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, pomoc s údržbou domácnosti, vyřizováním osobních záležitostí klientů, doprovázení klientů, administrativa spojená s poskytováním služby.
" Práce i ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích.

 Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr (výše úvazku dle domluvy) nebo na dohodu o pracovní činnosti - nástup dle domluvy
" platové ohodnocení dle výše úvazku a započitatelné praxe
" smysluplnou práci, příjemné pracovní prostředí
" 5 týdnů dovolené, stravenky
" profesní a osobnostní rozvoj (vzdělávání, supervize aj.)
" duchovní podpora v případě zájmu

Motivační dopis s životopisem zasílejte elektronicky.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, Sickday)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 29 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon776 106 782 (PO - PÁ 7:00 - 15:30)