Operátor výroby/Řidič VZV v nepřetržitém provozu až 43.000,- Kč

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Ostrava), 702 00
  • Přidáno: 26. 7. 2024

Baví Tě práce ve výrobě? Pokud ano, tak neváhej a ozvi se nám.

Náplň práce:
- Montážní dělníci výrobků z kovů, Operátor výroby
- Obsluha a údržba elektrických přístrojů, spotřebičů, strojů a zařízení; obsluha manipulačních vozíků (paletové, motorové); chlad
- Kontrola a zabezpečení vstupního materiálu, vedení dokumentace
- Evidence a označení případných odchylek v tabulce vybavení
- Dodržování postupů a  standardů kvality procesů a produktů, při zjištění odchylek od standardů kvality zajištění nezbytných kroků k nápravě
- Kontrola výstupního materiálu

Směnnost Nepřetržitý a třísměnný provoz

Minimální vzdělání Základní + praktická škola

Pracovní poměr - plný úvazek

Nabízíme:
- Mzda až 33.700 Kč čistého, včetně prémií a diet v nepřetržitém provozu - řidič VZV
- Mzda až 34.100 Kč čistého, včetně prémií a diet v nepřetržitém provozu - operátor ve výrobě
- Prémie až 5.000,- Kč/měs.
- 25 dní dovolené, nadstandardní příplatky za směnnost
- Dotované obědy
- Příspěvek 200,- Kč/1x za 3 měsíce na očistné (prací prostředek)
- Pravidelný kontakt s koordinátorem společnosti
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v prosperující firmě
- Úvodní zaškolení a pravidelná proškolení
- Výborná dopravní dostupnost

Požadujeme:
- Praxi ve výrobní společnosti
- Základní orientace ve výkresech
- Práce v nepřetržitém provoze
- Profesní životopis

* povinná položka