ZpětVycentrovat mapu

Manipulační dělníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro Filipa, a.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hořice
  • Přidáno: 2. 6. 2024

Manipulační dělníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
-      Vaší každodenní prací bude organizace výroby, dodávek materiálu a expedice zboží, stejně jako     organizace lidí v pracovním kolektivu. Potřebujeme tedy, abyste měl/a zkušenosti s vedením týmu. Budete pravou rukou Vedoucí/ho provozu, k tomu budete zároveň fungovat jako "parťák" pracovního kolektivu.
 -     Záleží nám na tom, aby provoz běžel ke spokojenosti našeho zákazníka, musíme si tedy ohlídat veškeré termíny a dokumentaci.
 -     Značnou část agendy zpracováváme na PC a provoz je rovněž částečně digitalizován.

Náplň práce:
- Zpracování objednávek
- Komunikace se zákazníky - dodávky materiálu, technické záležitosti
- Dohled nad expedicí zboží
- Dohled na pracovištích, vedení kolektivu zaměstnanců dle pokynů nadřízeného
- Zpracování docházky zaměstnanců
- Zodpovědnost za pořádek na pracovišti a technický chod provozovny

Nabízíme:
 -      Zázemí úspěšné, rozvíjející se a pružné společnosti
 -      Podporu při rozjezdu pracovní kariéry
 -      Práci na zkrácený úvazek - 30 hod/týden ve dvousměnném provozu 6:00-12:00, 12:00-18:00
 -      Místo pracoviště: Hořice, ul. Na Závisti
 -      Nástup možný ihned!

Výhody:
5 týdnů dovolené

Pozice vhodná pro OZP a TZP.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 16 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702119254 od 8:00 do 15:30 hodin