Údržbář/elektromechanik, měsíční mzda až 43.000,- Kč + ubytování zdarma

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Třinec), 702 00
  • Přidáno: 31. 7. 2024

Hledáme zkušeného a spolehlivého údržbáře/elektromechanika!
Pokud Vás zajímá technika a rádi byste se podíleli na správě a údržbě strojů a zařízení, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Nabízíme:

- měsíční hrubá mzda až 43.000,- Kč
- ubytování zdarma
- motivační odměny nebo růst mzdy za aktivní účast na projektech
- kvartální odměny za docházku
- příspěvek na podnikové stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci
- práce od pondělí do pátku - pouze ranní směny!
- týdenní finanční zálohy
- zaučení a pravidelná školení
- v případě zájmu, zajistíme prohlídky závodu před nástupem
- pravidelná komunikace s koordinátorem naší agentury
- stabilní zaměstnání, pracovní smlouva na plný úvazek
- možnost aktivně se vzdělávat nejen v oboru

Náplň práce:

- zodpovědnost za plánování údržby strojů (měsíční, půlroční, roční)
- zajištění bezpečného chodu strojů a přístrojů
- operativní řešení poruch a závad na strojích
- kontrola chodu všech elektrických a mechanických zařízení v provozu
- správa všech výrobních strojů, včetně preventivní údržby
- výměna opotřebovaného dílů a provozních částí stroje
- spolupráce s vedoucími a mistry úseku výroby, provozu a expedice
- zodpovědnost za správnou údržbu a správnost svěřeného zařízení
- podílí se na technické části přejímek nových technologií a zařízení

Požadujeme:

- výuční list nebo maturita ve strojním oboru
- praxe ve strojní údržbě výhodou
- platné osvědčení NV 194/2022 Sb. (Vyhl. 50/78 Sb. § 6-8)
- technické myšlení a manuální zručnost
- zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
- zodpovědnost a samostatnost

Místo výkonu práce: Třinec

* povinná položka