Obsluha CNC - měsíční čistá mzda 44.000,- Kč* + ubytování zdarma

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Benešov), 702 00
  • Přidáno: 20. 6. 2024

Chceš se stát tvůrcem špičkových výrobků, které putují po celém světě? Hledáš práci bez nočních směn? Pokud máš zkušenosti na CNC strojích, neváhej a dej nám vědět!

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr a možnost ubytování zdarma. Práce pouze na dvě směny s volnými víkendy!

Nabízíme:
- *Čistý měsíční příjem až 44.000,- Kč včetně prémií a diet při fondu 200 hod.
- Čistý měsíční příjem až 37.000,- Kč včetně prémií a diet (fond prac. doby)
- Práce pouze na dvě směny - ranní a odpolední
- Denní diety 367 Kč
- Prémie na základě plnění zakázky
- Ubytování zdarma
- Možnost týdenních záloh
- Možnost přesčasů
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost kariérního růstu
- Možnost práce v zahraničí
- Přátelský kolektiv
- Individuální přístup

Pracovní náplň:
- Obsluha CNC strojů - frézy, soustruhy
- Práce s měřidly

Požadujeme:
- Praxi v oboru
- Orientace v technických výkresech
- Znalost práce s měřidly

Místo výkonu práce okr. Benešov

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810, pište na e-mail bohumila.ryckova@personalfabric.cz, tel. 606 780 380

* povinná položka