ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Dolní Branná 122, Dolní Branná, 54362
  • Přidáno: 12. 8. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Provozní záměčník - zámečnice
Co od Vás očekáváme?
- chuť pracovat ve vícesměnném provozu (ranní směna + pohotovosti)
- aktivní přístup
- manuální zručnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- platný řidičský průkaz sk. B
Výhodou:
- vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
- profesní kvalifikace typu průkaz VZV, jeřábnický nebo vazačský průkaz, svářečský průkaz aj.
Náplň práce:
- zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení
- inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby
- včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
- ustavování strojů a zařízení
- seřizování a opravy výrobních zařízení a jiné montážní práce
- kontrola a evidence funkčnosti tlakových zařízení
 Nabízíme:
- plat až 35 000 Kč
- nástup dle dohody - možný ihned
- množství zaměstnaneckých výhod
- příspěvek na dovolenou
- vánoční příspěvek
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní/penzijní připojištění (už po 1 roce)
- věrnostní bonus (už po 1 roce)
- bonus za doporučení nového zaměstnance
- bonus za odpracovanou dobu a mnoho dalších
- možnost dalšího vzdělávání
- práci v přátelském kolektivu
- místo výkonu práce KRPA FORM, a.s., 122, 543 62 Dolní Branná
Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail rudolf.kutlvasr@krpa.cz  nebo kontaktujte na tel. čísle 724 310 962 Ing. Rudolf Kutlvašr

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 310 962