Pracovník pro opravy techniky - zajímavá práce pouze na jednu směnu!

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8, Ostrava-Přívoz (Svitavy), 702 00
  • Přidáno: 14. 5. 2024

Máme pro Vás bomba nabídku, která bude stát za to. Pokud jste technický typ a k opravování mašin máte blízko, tak jste na správné adrese! Hledáme ty, co mají pro techniku a její opravování cit!

- Čistý měsíční příjem včetně diet 29.400,- Kč
- Denní diety 363,- Kč
- Příplatek za ztížené prostředí
- Příspěvek na jízdné
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Možnost čerpání finančních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- Možnost kariérního růstu

Co budete dělat:
- Diagnóza poruch a stavu vozidel
- Provádění generálních oprav a renovaci vozidel

Naše nabídka je otevřená všem, kteří mají vášeň pro techniku a touhu po nových výzvách. Tato pozice je nejenom pro automechaniky nebo autoklempíře, ale i pro zámečníky, lakýrníky a ty, kteří mají zkušenosti s opravami a údržbou jakýchkoliv pohyblivých technických zařízení - od automobilů až po další techniku.

Nejedná se o automotive. Práce v hale.
Místo výkonu práce okr. Svitavy

* povinná položka