ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro MAKOVEC a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Olejna 221, Morkovice-Slížany, 76833
  • Přidáno: 30. 8. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Pracoviště Morkovice-Slížany
- Náplň práce: prodej masa a uzenin, doplňování zboží, úklid
- Požadujeme: Zkušenosti s přímým (pultovým) prodejem čerstvých potravin, nejlépe masa a uzenin, Zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství, komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkům, flexibilitu a loajálnost
- Benefity: jídelní kupony (stravenky) v hodnotě 116,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné prémie 2x ročně až 7.000,- za příslušné pololetí
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (paní Žourková, pan Stančík, tel: 601 215 675, 777 713 739) nebo své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: stancik.v@makovec.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 26 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 215 675, 777 713 739