ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Českomoravská společnost chovatelů, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Benešovská 123, Hradištko, 25209
  • Přidáno: 31. 5. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(-první kontakt se zaměstnavatelem: p.Švehlová,602587788,svehlova@cmsch.cz
-Náplň práce:
" příprava jídel dle pokynů
" vedení příslušné agendy spojené s nákupem a skladováním potravin
" výdej materiálu ze skladu potravin
Pracovní doba: pondělí - pátek (6,00 - 14,00 hod. )
Požadujeme:
" SO (vyučení v oboru)
" samostatnost při řešení problémů
" flexibilitu a schopnost učit se nové věci, aktivní a zodpovědný přístup k práci
" praxe v oboru výhodou, není však podmínkou
Nabízíme:
" práci v nově zrekonstruované  a moderně vybavené kuchyni
" ubytovnu

-zaměstnanecké výhody: osobní hodnocení po tříměsíční zkušební době, odměny (4-5xročně),životní pojištění (UP karta 18000 ročně), 5 týdnů dovolené, sociální fond)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 587 788