ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Pekařská 664/53, Brno, 60200
  • Přidáno: 21. 7. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ: 00159816

Úsek investičního rozvoje, techniky a provozu –
Odbor správy budov a provozu-
Oddělení správy a provozu detašovaných pracovišť

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici
údržbář, elektrikář detašovaného pracoviště Doléčovacího a rehabilitačního oddělení (Zoubkova 18, Nový Lískovec)
jednosměnný provoz

Odbor správy budov a provozu zajišťuje na všech pracovištích provoz, údržbu a opravy budov a zařízení.

Nástup: 1.9.2024

Náplň práce:
• všeobecná údržba, včetně údržby a opravy elektroinstalace a na detašovaném pracovišti DRO - Zoubkova 18, Nový Lískovec

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci ve fakultní nemocnici v centru Brna;
• můžete se spolehnout na stabilní platové podmínky a férové pracovní prostředí, klademe také velký důraz na bezpečnost a zdraví na pracovišti;
• poskytneme vám 5 týdnů zasloužené dovolené a je možné využít až 3 Sick days;
• přispíváme na výborné obědy v naší jídelně. Na výběr je několik jídel
a myslíme i na vegetariány a dietáře;
• abyste se udrželi v kondici, nabízíme možnost Multisport karty za zvýhodněnou cenu, kterou využijete nejen na sport ale i relaxaci;
• přispějeme vám na penzijní připojištění a nabízíme zvýhodněné bankovní
a finanční produkty;
• pravidelně nabízíme slevy našich partnerů na krásu a zdraví, elektroniku, mobilní tarify či kulturní akce;
• těší nás váš profesní i osobní růst, proto podporujeme vzdělávání širokou nabídkou workshopů a dalších školení včetně zvýhodněných jazykových kurzů;
• možnost čerpání ze širokého portfolia benefitního systému Cafeterie – např. příspěvek na dovolenou, na vitamíny, na kulturní či sportovní aktivity, na knihy a další.

Požadujeme:
• min. střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektrikář
• znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., v platném znění
• praxe v oboru min. 5 let
• znalost práce s PC
• odpovědný přístup k práci

Životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky:  p.kamenik@fnusa.cz

Kontakt pro odborné dotazy:
Petr Kameník, tel: +420 543 185 599, mobil: +420 602 592 023, e-mail: p.kamenik@fnusa.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)