ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Explosia a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Semtín 107, Pardubice, 53002
  • Přidáno: 23. 8. 2024

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů):

UpresnujiciInformace(Nástup mžný IHNED.
Náplň práce
- řízení, obsluha a údržba vozidla nad 7,5t pro přepravu výbušnin
- nakládka / vykládka zboží
- manipulační činnosti a běžné údržbové práce
- výjezdy po celé ČR
Požadujeme
- osvědčení ADR výhodou
- fyzická zdatnost, zodpovědnost, flexibilita
- výpis z trestního rejstříku
Zaměstnanecké výhody:
- odměny - čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí, za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, zkrácená pracovní doba 7,5 h., příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, poukázky unišek a další.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 33 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 505 950