ZpětVycentrovat mapu

Technici počítačových sítí a systémů

Nabídka práce na volnou pozici pro MOVSET Internetové Připojení s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Školní 1880, Vsetín, 75501
  • Přidáno: 3. 9. 2024

Technici počítačových sítí a systémů:

UpresnujiciInformace(TECHNICI - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: ŘP sk. B, technické myšlení, zkušenost s výpočetními systémy výhodou. Místo je svým charakterem vhodné i pro absolventy se základními zkušenostmi v tomto obrou.
NÁPLŇ PRÁCE: Udržování internetové sítě jak v místě zaměstnání, tak u klientů
NABÍZÍME: Stravenky
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle: 775 239 090, 571 819 110, osobně po telefonické domluvě, nebo e-mailem na: lenka.malinova@ido.cz, nebo michal.skrabanek@ido.cz
ov.e. 28.8.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 10 000 Kč/měsíc

* povinná položka