ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Nabídka práce na volnou pozici pro TRUHLÁŘSTVÍ - VALIŠ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rakovnická 354, Lišany, 27052
  • Přidáno: 28. 8. 2024

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Lišany
Pracovní doba: Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
Náplň práce: seřizování oken a dveří, montáž žaluzií, sítí, parapetů.
Požadujeme řidičský průkaz sk. B.
Možnost zaučení.
Manuální zručnost vítána.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 724146329, 313537172 (Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.) nebo e-mailem euro@truhlarstvivalis.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 34 500 – 39 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon313537172