ZpětVycentrovat mapu

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro DEYMED Diagnostic s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Kudrnáčova 533, Hronov, 54931
  • Přidáno: 24. 7. 2024

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz - pružná pracovní doba, možnost klouzavé pracovní doby.
Platový rozsah 30 000 - 45 000 Kč dle zkušeností, zaměstnavatel je otevřen individuálnímu jednání.

Náplň práce: vytváření, kontrola a schvalování řízených dokumentů (klinického hodnocení, vigilance, návodů k použití, směrnic, pracovních postupů, formulářů)); provádění interních auditů, příprava a organizace auditů třetí stranou; návrh a kontrola plnění nápravných opatření.

Požadavky: dokončené VŠ vzdělání ve zdravotnickém, technickém, nebo humanitním oboru, znalost angličtiny slovem i písmem pro odbornou komunikaci, porozumění metodám a nástrojům kvality, znalost práce na PC na vysoké úrovni (MS Office, ERP), znalost norem pro řízení kvality (ISO 9001, ISO 13485), znalost NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2017/745, schopnost a chuť se učit novým věcem, zkušenost na obdobné pozici výhodou

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti, velkou škálu firemních benefitů, práce v příjemném prostředí, možnost profesního růstu a vzdělávání

Kontakt: Trojtl Jaroslav, e-mail: personalni@deymed.com (pro zaslání životopisu).)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské