ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Vězeňská služba České republiky.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hasičská 785, Horní Slavkov, 35731
  • Přidáno: 5. 6. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Požadujeme: - středoškolské vzdělání (nebo střední odborné s vyučním listem) v oboru kuchař, - zdravotní  a osobnostní způsobilost, - bezúhonnost, - schopnost týmové práce, spolehlivost, - praxe ve veřejném stravování (zkušenosti s velkokapacitním stravováním), - znalost práce na PC

Pracovní náplň: - organizuje a řídí výrobu jídel ve vězeňské kuchyni, odpovídá za dodržování technologických postupů jejich přípravy. Dohlíží a kontroluje dodržování hygienických předpisů pro veřejné stravování.

Pracovní poměr na dobu určitou, s následnou možností doby neurčité. Jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou. Termín přijetí: od 1. 7. 2024, dále dle domluvy.

Nabízíme: - 25 dní řádné dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna, - uvedené platové ohodnocení se odvíjí od uznatelné praxe, včetně zvláštního příplatku, - pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, dále možnost doby neurčité, - zkušební doba 3 měsíce, - příspěvky na penzijní připojištění/závodní stravování/kulturu, sport, rekreaci, - sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna), - závodní stravování, - možnost dalšího vzdělávání.

Strukturovaný životopis zasílejte na email mknafova@vez.hsl.justice.cz, telefonický kontakt je možný v pracovní dny v době od 07:00 hod do 15:00 hod.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 26 160 – 34 740 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon352 660 204; 602 555 793