ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro TEMPERATIOR s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Kociánova 453/11, Liberec, 46006
  • Přidáno: 31. 5. 2024

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Tvorba tabulek, vedení evidence
- Vystavování dokladů o udržitelnosti
- Správa dat v databázi pro sledování biopaliv (UDB) vyvinuté a spravované Evropskou komisí
- Komunikace s dodavateli, odběrateli, auditory a ostatními odděleními uvnitř firmy
- Spolupráce na tvorbě a implementaci nových nařízení a procesů
- Účast na interních, dohledových a certifikačních auditech a kontrol třetí stranou
- Návrhy organizačních a nápravných opatření a kontrola jejich plnění
- Kontrola dodržování směrnic a příslušných procesů
Požadujeme:
- SŠ/VŠ nejlépe v oboru životního prostředí, případně ekonomického nebo chemického směru
- Vhodné i pro absolventy
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Ochotu a chuť učit se nové věci
- Pečlivost, smysl pro zodpovědnost, logické myšlení
- Odolnost vůči stresu
- Aktivní znalost MS Office
Nabízíme:
- práci v moderním chemickém provozu
- 5 týdnů dovolené ročně
- 3 dny sick days ročně
- 13. plat
- věrnostní bonus
- stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí
- možnost navštěvovat kurzy AJ)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)