Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Nabídka práce na volnou pozici pro In Benefits s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rohatec
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce:

UpresnujiciInformace(Do naší společnosti hledáme kolegyni / kolegu na pozici personalisty, zkrácený úvazek 6 hodin denně.
Náplň práce: evidence zaměstnanců, příprava pracovních smluv, přihlášení a odhlášení zaměstnanců na ČSSZ, kontrola docházek, zpracování statistik.
Požadavky: dobrá znalost MS Office, zkušenosti v personalistice a znalost programu POHODA podmínkou, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost.
Co nabízíme: dlouhodobá spolupráce - po roce prodloužení pracovní smlouvy, pravidelná mzda, pružná pracovní doba, stravné.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po-Pá 8:00 - 13:00 hod.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)