ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra.

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Jetětice ev.122, Jetětice (Červená), 39848
  • Přidáno: 27. 7. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
vzdělání SOU
výpis z rejstříku trestu
dobrý zdravotní stav
příjemné vystupování, komunikační schopnosti, flexibilitu, zodpovědnost

Náplň práce:
příjem objednávek, přebírání zboží
zajištění přípravného a servisního vybavení
příprava a servírování nápojů včetně obsluhy za barem
dodržování hygienických a bezpečnostních standardů, úklid pracoviště

Nabízíme:
práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení – 2 volná pracovní místa
zařazení v platové třídě 4 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na  stravování
5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
místo výkonu práce Jetětice
adresa pracoviště: Hotel Vltava, Červená nad Vltavou 126, 398 48 Jetětice

Nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka