Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Nabídka práce na volnou pozici pro Andílci s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Třebovská 330, Ústí nad Orlicí (Hylváty), 56203
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech:

UpresnujiciInformace(MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Andílci s.r.o. - pracoviště ČSAD Ústí nad Orlicí, Třebovská č.p. 330
Hylváty, 562 03  Ústí nad Orlicí 3

VYMEZENO PRO OZP
NÁPLŇ PRÁCE: úklid kancelářských prostor, WC, doplňování hygienického materiálu
POŽADUJEME: spolehlivost, samostatnost, zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME:
- zkrácený pracovní úvazek 15 hodin/týden (pracovní doba dle domluvy - ranní směna)
- osobní ohodnocení, příplatky
- profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy
- ovlivnitelná složka mzdy
- osobní přístup
- nástup možný ihned

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA PRACOVIŠTĚ, ALE ABY SI DOMLUVILI NEJPRVE SCHŮZKU TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
KONTAKTNÍ OSOBA: Anděl Radovan, tel.: 724 003 122, e-mail: andilcisro@seznam.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 9 500 – 11 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 003 122