ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Libice nad Cidlinou 302, Libice nad Cidlinou, 28907
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME:
- autoritativní osobnost se smyslem pro systém a pořádek
- flexibilita
- praxe ve výrobní firmě min. 3 roky - automotive výhodou
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
o          zajistit splnění plánu výroby
o          vytvářet příznivé pracovní podmínky a zajišťovat BOZP při práci
o          zabezpečovat dodržování pracovní kázně
o          provést příslušné opatření tak, aby bylo dosaženo kvalitní výroby na základě
           požadavku od oddělení plánu výroby
o          zajistit včasné předání dokladů o docházce a mzdách k dalšímu zpracování
o          dodržování materiálového toku na dílně
o          dodržování úklidu na pracovišti
o          dodržování a plné využívání pracovní doby všemi pracovníky

Co vám můžeme nabídnout
o Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
o Příjemné pracovní prostředí
o Firemní benefity - za docházku, za loajalitu…….
o Stravenkový paušál
            Penzijní připojištění

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 33 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 676 428