ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro Babynabytek s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bocanovice 116, Bocanovice, 73991
  • Přidáno: 12. 8. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(D01 z:9/8/2024
Společnost Babynabytek s.r.o. je předním prodejcem dětského nábytku a vybavení. Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s expanzí na evropský trh. Jsme hrdí na naši reputaci kvalitních produktů a vysoké úrovně zákaznického servisu. Pro posílení našeho týmu hledáme zkušeného Produktového Specialistu/Specialistku pro obchodní oddělení.
Náplň práce:
- Sledování trendů a vyhledávání nových produktů
- Přímá spolupráce s marketingovým oddělením
- Aktivní spolupráce s dodavateli a jednání o výhodných obchodních podmínkách.
- Analýza a vyhodnocování prodejních výsledků
- Cenotvorba zboží
- Vyhodnocování současného stavu a konkurence
- Základní administrativa a vedení dokumentace.
Požadujeme:
- Zkušenosti v e-commerce
- Zkušenosti v obchodu s dětskými produkty výhodou
- Matematické počty s procenty, analytika, cenotvorba
- Schopnost aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- Znalost polského jazyka na komunikativní úrovni, anglický jazyk výhodou.
- Analytické a strategické myšlení
- Schopnost pracovat samostatně a v týmu.
Co nabízíme:
- Stimulující pracovní prostředí v rychle rostoucí společnosti
- Možnost aktivního přispívání k rozvoji obchodního oddělení
- Firemní benefity a slevy na naše produkty
- Práce v přátelském kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy na základě výsledků, notebook, další benefity - jazykové kurzy, vzdělávání, zaměstnanecké slevy
- Ohodnocení 25000 - 35 000 CZK.
Jak se přihlásit:
- Odešlete svůj životopis a motivační dopis na adresu job@banaby.cz
Přidávejte se k nám a pomozte nám posouvat naše obchodní oddělení na novou úroveň!

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka