ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Nabídka práce na volnou pozici pro Filipa Logistika, s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Brodce
  • Přidáno: 29. 5. 2024

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů:

UpresnujiciInformace(Prvotní informace:
e-mailem: Marie.kornelakova@filipa.cz
telefonicky: 702 119 254 Po-Pá 8-15hod

Upřesňujicí informace:
Požadavky:
-praxe ve výrobě - výhodou
-schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu
-manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail
-fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
-montáž a kompletace na základě stanovených postupů (pracovních pokynů a návodek)
-obsluha výrobních strojů a zařízení
-odpovědnost za kvalitu odvedené práce a provádění požadované kontroly dle stanovených postupů
-aktivní spolupráce na optimalizaci výrobních procesů
-plnění požadavků zákazníka, plnění úkolů vyplývající z požadavků systému managementu kvality a příručky jakosti
-plnění úkolů vyplývajících z požadavků certifikací a příslušných norem, dodržování vnitropodnikových předpisů (řády, směrnice atd.)
-vizuální kontrola kvality výrobků

Nabízíme:
-dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle
-práce ve vícesměnném provozu v Brodcích

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravné)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702 119 254